"Zapadnia. Człowiek i Socjalizm" - Anatolij Fiedosiejew

Książka "Zapadnia - człowiek i socjalizm" nie jest typową ideologiczną krytyką systemu socjalistycznego, ale próbą głębszej analizy i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Anatolij Fiedosiejew rzeczowo opowiada w niej o problemach, z którymi się spotykał i starał się wywnioskować, skąd się wzięły. Zebrał i przeanalizował na jej stronach znaczną liczbę przypadków z życia wziętych, które opisał barwnym i pełnym ekspresji językiem. Taką rzetelną i merytoryczną lekturę można śmiało polecić zarówno rządzącym, jak i rządzonym, aby wyciągnęli wnioski z niedawnej przeszłości i nie wierzyli w projekty polityczno-gospodarcze rodem ze słusznie minionej epoki.

Filmowy zwiastun książki „Zapadnia. Człowiek i Socjalizm.”

Poniżej książkę można pobrać za darmo w formacjie EPUB, PDF i w postaci audiobooka. Trzeba tylko wybrać pożądany format i kliknąć przycisk "Pobierz".

Jeśli ktoś jest zainteresowany wersją papierową to można ją nabyć w Księgarni Multibook

 

Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Nie korzystamy z pieniędzy państwowych. Nasze działania mają charakter ideowy bez nastawienia na zysk. Każda przekazana kwota zostanie przeznaczona na realizację naszych celów statutowych, w szczególności na działania mające na celu poprawę funkcjonowania naszego państwa.

W celu przekazania donacji proszę wpisać kwotę i kliknąć przycisk ''Przekaż''.

Książkę można pobrać bez donacji, klikając przycisk ''Pobierz''.

Za donacje i informowanie znajomych o naszej działalności Pro Publico Bono Serdecznie dziękujemy

Książka "Zapadnia. Człowiek i Socjalizm" w formacie PDF
Spakowany audiobook książki "Zapadnia. Człowiek i Socjalizm"