Za darmo fragmenty

"Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji?" - Tomasz J. Ulatowski

„Nie ma lepszego, bardziej subtelnego i pewniejszego sposobu niszczenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa od psucia pieniądza. Przez ciągły proces inflacji rządy mogą w niedostrzegalny sposób konfiskować ważną część bogactwa swoich obywateli… Proces ten wykorzystuje wszystkie ukryte siły ekonomii po stronie destrukcji i czyni to w sposób, którego nawet jeden człowiek na milion nie jest w stanie zrozumieć”.

John Maynard Keynes

 

Inflacja jako proceder psucia pieniądza jest znana od stuleci. Początkowo polegała na fałszowaniu złota i srebra w monetach. Obecnie emitenci mają dużo większe możliwości.

Jeżeli chcemy się skutecznie bronić przed inflacją, musimy najpierw dobrze ją poznać. Właśnie dlatego jest to książka, którą każdy powinien przeczytać.

Autor w przystępny sposób tłumaczy proceder, dzięki któremu obywatele są okradani zgodnie w prawem. Wykorzystują go prawie wszyscy ludzie władzy, zaczynając od starożytności, w ten sposób rujnując nieświadome społeczeństwa.

Po przeczytaniu tej książki, każdy będzie mógł się poczuć jak jeden na milion wg Johna Maynarda Keynesa. Staniemy się świadomym społeczeństwem nie pozwalającym na konfiskatę naszego majątku.

Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Nie korzystamy z pieniędzy państwowych. Nasze działania mają charakter ideowy bez nastawienia na zysk. Każda przekazana kwota zostanie przeznaczona na realizację naszych celów statutowych, w szczególności na działania mające na celu poprawę funkcjonowania naszego państwa.

W celu przekazania donacji proszę wpisać kwotę i kliknąć przycisk ''Przekaż''.

Za donacje i informowanie znajomych o naszej działalności Pro Publico Bono Serdecznie dziękujemy

Pliki do pobrania:

darmowy fragment książki w postaci elektronicznej w formacie PDF

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie poprzez donację